BBQ koření Angus & Oink Porky White Chick, 220 g

Kód: 147464
Značka: Angus & Oink
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
10.2.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

​Porky White Chick BBQ Rub - Competition Style BBQ Rub. A Formidable Force. Spices, chillies & umami for maximum effect. Serious competition BBQ rub for use primarily with pork & chicken. Angus & Oink Hooked up with Miss Piggy's BBQ Team to create some formidable dust in ​Porky White Chick BBQ Rub for your grill and smoker! Meat Co lab is a collaboration of two super powers to deliver competition winning favours!

Miss Piggy Barbecue team are an internationally recognised championship team

Miss Piggy’s BBQ is a competitive ‘U.S.A.’ style BBQ team and caterer based in Leicestershire U.K. They are Twice European Champions, UK BBQA Champions,  3 times British BBQ Champions and IBQN European Champions. They are also first winners and twice winners of the European BBQ Challenge Cup. Also the first team to win KCBS Grand Championships in 9 different countries (5 being inside one year) In 2015 they also became the first non U.S./Canadian team to enter the highly prestigious KCBS 700 club.

In 2016 they became the first non U.S./Canadian  team to win a KCBS full sanctioned contest in the U.S.A. They have won awards in 8 different states of America across 3 different sanctioning bodies. They were also the highest placed International team at the Jack Daniels World Championships 2012 and 2nd placed International team in 2015, with a 3rd place chicken and 8th place brisket, which was also awarded top International brisket. Also the only U.K. or European team to appear on U.S. hit T.V. show BBQ Pitmasters!!!

Doplňkové parametry

Kategorie: Koření na pravé americké barbecue (BBQ)
Váha: 220 g
Značky: Angus & Oink

angus

Grilovací a BBQ koření Angus & Oink

Společnost Angus & Oink vznikla až potom, co její zakladatelé strávili část života a pracovali na jižní straně texasko-mexické hranice! Vaření bylo vždycky spalující vášní, což platí dvojnásob o grilování, afroamerické kuchyni z jižních států USA a barbecue (venkovní grilování v kouři ze dřeva) v celé jejich kráse. Protože tam je ta jedinečná chuť!!! Jak jsme objevovali omáčky a různé kombinace grilovaných mas, měnil se náš pohled na svět a teď bychom se s vašimi chuťovými buňkami chtěli podělit o stejné lákavé chutě! Procestujeme společně svět našich výrobků. Jízdenku nepotřebujete.

Naše omáčky jsou dokonalým doplňkem a zároveň zásadní ingrediencí v novém gastronomickém trendu, kterým je street food (tj. jídlo, které se dá nakoupit ve veřejném prostoru). Na dosah máte neodolatelná jídla jako je texaské barbecue z hovězího hrudí, uzené a trhané vepřové maso, tradiční cajunské mořské plody, kari a lehká jídla z oblasti Karibiku i nepřekonatelná mexická tacos. Sami pro sebe jsme chtěli najít nejlepší omáčku a nakonec jsme vytvořili vlastní nezaměnitelný kečup Angus habanero. Tahle nespoutaná, pikantním sladká a hořčičná kráska je plná hříšných chutí, poblázní vaše chuťové pohárky a slušet bude všem druhům pokrmů. Když jsme měli hotovou první recepturu, už jsme přemýšleli o další. Dnes máme v nabídce 4 omáčky, které mají opravdu říz a které jen stěží najdete mimo Jižní nebo Severní Ameriku. V naší kuchařské laboratoři už se připravují další varianty, ale nyní vám chceme umožnit jedinečný zážitek a nepřekonatelnou chuť dobroty a vzít vás na cestu do nového světa.

Společnost Angus & Oink je synonymem lásky ke grilování a barbecue a nefalšované chuti pokrmů. Naším cílem je přinášet svým klientům osobité chutě důmyslně probádaných ingrediencí, chutných čili papriček a originálních přísad! Nepoužíváme zahušťovadla, konzervanty, barviva a další látky, které lidské tělo opravdu nepotřebuje. 

Team Angus & Oink

100%